środa, 30 października 2019

Świąteczny wianek

Witajcie Kochani,
dzisiejszy post będzie trochę dłuższy, dlatego, że jest to ostatnia moja inspiracja dla ScrapAndMe. Czas, który spędziłam w gronie kilku utalentowanych, sympatycznych i bardzo kreatywnych dziewczyn, był dla mnie wspaniałym doświadczeniem. Chciałabym im bardzo podziękować za cudowną atmosferę w zespole. Dziękuję dziewczyny. Będę zawsze kibicować Waszym pomysłom i inspiracjom.
Będę również kibicować Klaudi, jednej z najlepszych polskich projektantek papieru do scrapbookingu. Jestem pod ogromnym wrażeniem Twojego talentu i mam nadzieję, że jeszcze nie raz zachwycisz nas wyjątkową kolekcją.
Pragnę również podziękować Ani właścicielce ScrapAndMe, za to że jest cudowną ciepłą osobą, że chciała mnie kiedyś zaprosić do swojego DT. Praca, którą wykonała od kiedy stała się właścicielką sklepu, jest dla mnie przykładem wielkiej pasji, zaangażowania i chęci stworzenia kolekcji, z których będziecie korzystać z przyjemnością i zachwytem. Dziękuję Aniu.
Pomimo tego, że oficjalnie nie będę już inspirować w DT ScrapAndMe nie oznacza, że przestanę tworzyć z tych przepięknych papierów. Jestem ich wielką fanką :), dlatego, że dają nieskończoną ilość możliwości na realizację pomysłów.
Dzisiaj przykład na to, że papiery ScraAndMe posłużyć mogą nie tylko na kartki i albumy :).
Zapraszam do oglądania.
Pozdrawiam serdecznie Ewa

Wykorzystałam z kolekcji ScrapAndMeJeżeli podobają Ci się moje prace napisz do mnie ewaszubrakartki@gmail.com

9 komentarzy:

  1. Untuk mendapatkan kemenangan dalam permainan Poker dan Domino dengan lebih mudah, segera bergabung dan memainkan permainannya di agen ituQQ. Dimana permainan yang tersedia lebih banyak dan lebih mudah dimenangkan, maka dari itu pastikan bergabung dan memainkannya di agen ituQQ.

    Agen Poker Online ituQQ
    Agen Domino Online ituQQ

    OdpowiedzUsuń