poniedziałek, 21 kwietnia 2014

Piękne prezenty

W dzisiejszym poście chciałabym pokazać to co w ostatnich dniach dotarło do mnie i  sprawiło mi wiele radości.
Już jakiś czas temu rozpakowałam przesyłkę od Agi i moim oczom ukazał się wspaniały bukiet róż, ułożony w pudełeczku. W pięknych wiosennych kolorach - był ozdobą na moim Wielkanocnym stole. Dostałam również piękną serweteczkę do kompletu. Aga bardzo bardzo dziękuję :) Zobaczcie.
Kolejnym prezencikiem jaki rozpakowałam był cudny domek, którego strzeże słodki kicak :) - to prezent  od Joasi (jot.be.gie). 
Razem z Joasią stanowiłyśmy parę wymiankową. Ja pokażę tylko to co przyszło od Joasi - a to co ja wysłałam do niej pokażę dopiero jak dostanę od Joasi zdjęcia (ja niestety nie zdążyłam ich zrobić).
W paczuszcze razem z wiosennym pięknym domkiem, były również inne upominki, które widać na zdjęciu.
Joasiu bardzo, bardzo dziękuję :).I jeszcze jedna niespodzianka. To zestaw z Retro Kraft Shop - miałam okazję zrobić kiedyś kartkę z przepiękną pszczołą, którą właśnie tam zakupiłam. Pszczoła przyniosła mi szczęście bo maszyna losująca wybrała właśnie mnie - a ja otrzymałam niespodziankę CUDEŃKA :). Była jeszcze drewniana szpulka ale została wykorzystana w pracy (niestety nie mam zdjęć).Takie to właśnie cuda dostałam przed świętami. Bardzo się z nich ucieszyłam. Jeszcze raz bardzo dziękuję. :)

6 komentarzy:

 1. Znam to uczucie radości z niespodzianek- pięknie jest się wymieniać i zawiązywać tym samym przyjaźnie ;) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Przepiękne prezenty Ewuś otrzymałaś. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wspaniale prezenty, przepiekne.Pozdrawiam Cię serdecznie:)))

  OdpowiedzUsuń
 4. cudne niespodzianki , gratuluję ...

  OdpowiedzUsuń
 5. chyba każdy z nas lubi dostawać a ja dodatkowo mam frajdę jeśli moje wytworki się podobają....reszta niespodzianek też cudna....

  OdpowiedzUsuń