wtorek, 9 czerwca 2015

Informacje o warsztatach w Warszawie 13.06.2015 r.

Kochani, dzisiaj chciałabym przedstawić kilka zdjęć, które z pewnością już znacie, jeżeli zaglądacie  na mojego bloga. Niżej zdjęcia kwiatów, które nauczymy się robić na warsztatach w Warszawie podczas Ogólnopolskiego Zlotu Scrapbookingu - a to już w tę sobotę :)

Rozsyłałam wcześniej maile do osób, które zapisały się na warsztaty, jednak nie wszystkie potwierdziły  swoje uczestnictwo i chyba nie przeczytały wykazu materiałów, które należy ze sobą przynieść. Dlatego też jeszcze raz na blogu ten wykaz :)

 • 1. Matę do wytłaczania (może być coś w zastępstwie np. podkładka pod myszkę - ważne, żeby mata była w miarę miękka). Ja ze swej strony postaram sięrównież przygotować coś na czym ew. będzie można wytłaczać.
 • 2. Dłutko kulkowe do wytłaczania - adres pod którym można takie dłutko zobaczyć http://kartki-es.blogspot.com/2014/06/rozyczki-kurs.html może być również coś zastępczego - np. okrągła końcówka długopisu. 
 • 3. Klej Magic
 • 4. Szczypce bociany lub pęsetę.
Do miłego zobaczenia :)


 Różyczki wykonamy dwie - jedną cieniowaną a drugą w wybranym przez uczestniczki kolorze :)
 

Jeżeli podobają Ci się moje prace napisz do mnie ewaszubrakartki@gmail.com

4 komentarze:

 1. Ja już się nie mogę doczekać :D

  OdpowiedzUsuń
 2. A ja zazdroszczę ... Niestety nie mogę uczestniczyć, ale pozdrawiam i udanego weekendu życzę :))

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja w każdym nie bądź razie się wybieram i już nóżkami przebieram wyjazdu do W-wy doczekać się nie mogę...Weekend bez kwiatuszków to stracony weekend :) :) :)
  Pozdrawiam.
  miłośniczka wszelakich kwitnących i nie tylko roślinek

  OdpowiedzUsuń
 4. szkoda, że nie mogłam się rozdwoić ;-D

  OdpowiedzUsuń